وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
-
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است

چند نکته مهم در مورد پایان «چلّۀ مادری»

1- آخرین مهلت دسترسی و تکمیل دوره: قرار ما این بود که آخرین مهلت تکمیل دوره و دسترسی به محتواهایِ آن،  پنج بهمن(دو هفته بعد از پایان دوره) باشد ولی با توجه به فاصله چند ماهه تا دوره بعدی چله مادری و موافقت مسئولان آموزش، این فرصت تا پایان بهمن ماه تمدید شد.

2- شرایط وشیوه صدور گواهینامه: بعد از طی کردن همه مراحل دوره و تکمیل نظرسنجی پایانی، گواهینامه حضور در دوره به صورت خودکار برای شما صادر می شود و از قسمت دوره های من قابل دسترسی خواهد بود. مهلت دانلود گواهینامه تا آخرین مهلت دسترسی به دوره خواهد بود و تربیتکده بعد از آن هیچ گونه تعهدی برای دسترسی و صدور گواهینامه نخواهد داشت. با توجه به تعداد زیاد مخاطبان، امکان صدور گواهینامه به صورت فردی فراهم نمی باشد.(در صورت ناخوانا بودن گواهینامه، فایل آن را روی سیستم دیگری باز کنید)

3- شیوه دریافت هدیه پایان دوره: برای بزرگوارانی که در دور سوم چله مادری از سایت انتشارات کتاب خریده اند و نهایتا تا 5 بهمن ماه موفق به تکمیل همه موارد دوره شده اند، امکان دریافت هدیه به مبلغ 15%  هزینه کتب خریداری شده از سایت را خواهند داشت(در فرم نظرسنجی پایانی قسمتی برای این مورد تعبیه شده است). این مهلت به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد.

4- زمان برگزاری مجدد چله مادری: به احتمال زیاد ثبت نام دوره بعدی در نیمه دوم اردیبهشت ماه خواهد بود و دوره در ماه خرداد برگزار خواهد شد.

  نذر فرهنگی

مبلغ مورد نظر را تعیین بفرمایید: