photo_2022-10-15_21-15-19

 لطفاً قبل از پیام دادن به پشتیبانی، سؤالات متداول رو بخونید، به احتمال بالای 90 درصد جواب سوالتون رو پیدا میکنید. اگه باز هم نیاز به پرسش بود،
ابتدا از طریق آیکون نارنجی رنگ پشتیبانی در گوشه پایین سمت چپ سامانه (از ساعت 8 تا 20) و در صورت لزوم از طریق آی دی پیام رسان ایتا @madari40 سوالاتتون رو بپرسید.

برای نمایش پاسخ روی هر سوال کلیک کنید.
(دوره قصه من و خدا به عنوان نمونه ست و مطالب مربوط به همه دوره هاست)

Edit Content

❓میخواستم در دورۀ قصه من و خدا شرکت کنم ولی نمی دونم ثبت نام شدم یا نه. چه جوری متوجه بشم؟

✅پاسخ: با رفتن به قسمت «دوره های من» می توانید از دوره هایی که ثبت نام نموده اید و وضعیت آنها مطلع بشوید. همچنین موقع ثبت نام در یک دوره، نوار درصد پیشرفت آن دوره در قسمت بالای صفحه نمایش داده می شود.

Edit Content

❓محل برگزاری دوره ها کجاست؟آیا کانال یا گروهی داره؟

✅پاسخ: تمام دوره ها کاملا در سامانه تربیتکده برگزار میشه و شما لازمه هر روز به صفحه دوره در سایت سر بزنید.
آدرس سامانه :
https://tarbiatkadeh.ir

صفحه ویژه قصه من و خدا:
https://tarbiatkadeh.ir/courses/ghesseh/

صفحه ویژه چلۀ مادری(دور سوم):
https://tarbiatkadeh.ir/courses/madari40-3/

در قسمت تالار گفتگو هم امکان گفتگو با سایر شرکت کنندگان در دوره در موضوعات مرتبط وجود دارد. برای اطلاع رسانیها هم کانال تربیتکده در خدمت شماست. (حتماً عضو کانال باشید)
👇👇👇
https://eitaa.com/tarbiatkadeh

Edit Content

❓چرا با اینکه هم در سایت و هم در دوره ثبت نام کردم، ولی الان که وارد صفحه دوره میشم، محتوا نیست و چیزی نشون نمیده؟

✅پاسخ: چون با مشخصات کاربری خودتون وارد سایت نشدید. از قسمت «ورود» بالای صفحه می تونید وارد سایت شوید. نام کاربری همون شماره موبایل شماست و رمز رو هم موقع ثبت نام انتخاب کردین.

🔑اگه رمزتون رو فراموش کردین، از گزینه ورود با رمز یک بار مصرف یا فراموشی رمز عبور استفاده کنید.

Edit Content


❓در دوره ثبت نام کردم ولی چرا #درصد_پیشرفت دوره تغییری نمی کنه یا حتی گاهی اوقات کم می شه؟

✅پاسخ: درصد پیشرفت بستگی به مجموع درسهای بارگذاری شده در سایت و تعداد درسهای تکمیل شده توسط شما داره؛ بنابراین قبل از شروع دوره به دلیل عدم امکان تکمیل درسها، درصد پیشرفت تغییری نمی کنه. همچنین با توجه به اضافه شدن تدریجی درسهای دوره، ممکنه درصد پیشرفت کم شه و این به معنای کم شدن امتیاز شما نیست.

Edit Content

❓بنده ثبت نام کردم ولی نمیتونم محتوای جلسه اول رو مشاهده کنم؟ هنوز دوره شروع نشده یا مشکل از گوشی من هست؟

✅ پاسخ: دوره به صورت خطی تعریف شده است یعنی تا مرحله قبلی انجام نشود، مراحل بعدی باز نمی شود. پس برای باز شدن محتوای روز اول دوره، لازم است شما وارد قسمت «آشنایی با دوره و قوانین آموزشی آن» شوید و بعد از مطالعه، در قسمت پایین صفحه روی جعبه قرمز رنگ (علامت گذاری کامل) کلیک کنید، تا (تکمیل) شود.

❓در سوال قبلی اشاره کردید که از جعبه قرمز رنگ پایین صفحه، درس را به عنوان تکمیل شده علامت بزنیم، چرا بعضی از روزها این جعبه را ندارد؟

✅پاسخ: در محتوای روزهایی که قسمت ثبت گزارش شرکت دارد، خود ثبت گزارش به عنوان تکمیل آن درس محسوب می شود و دیگر جعبه قرمز رنگ در پایین آن ندارد. بنابراین جعبه قرمز رنگ معمولا در محتوای روزهای دوشنبه و جمعه دیده می شود .

Edit Content

❓من برای چله عاشقانه باخدا ثبت نام کردم ولی هرچه میزنم که وارد بشم نمیتونم و #خطا میده لطفا راهنمایی کنید.

✅پاسخ: اگه دچار مشکل شدید دو کار انجام بدید: 1- مطالعه راهنمای دوره ها در سایت یا مطالعه سوالهای متداول در کانال تربیتکده 2-در صورتی که پاسخ نگرفتید می توانید بسته به نوع سوال به پشتیبان فنی و آموزشی پیام بدین. راه ارتباطی با پشتیبان در قسمت «تماس با ما» سایت اومده


Edit Content


❓چرا در صفحه دوره روی بعضی عناوین (مثل «دهه اول دوره قصه من و خدا») یا روی بعضی روزهای دوره که کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افته؟

✅پاسخ: هر دوره از دو قسمت «بخش» و «درس» تشکیل شده. «بخش» تقسیم بندی اصلی محتوای دوره است ولی برای کلیک کردن نیست، برخلاف «درسها» که به صورت «روز … دوره» است و قابل کلیک کردنه.
البته اگه دیدید روزهای دوره نیز قابل کلیک کردن نیست، به دلیل اینه که هنوز زمان انتشار مطالب اون روز نرسیده. این زمان به صورت نوار زرد رنگی زیر عنوان درس نوشته شده است.

Edit Content


❓ نذر فرهنگی رو چه جوری می تونم پرداخت کنم؟

✅پاسخ: در صفحه اصلی سایت و منوی بالای صفحه اصلی قسمتی به عنوان نذر فرهنگی قرار داده شده است. همچنین برای رفتن مستقیم به صفحه نذر فرهنگی روی این قسمت کلیک کنید. (https://tarbiatkadeh.ir/nazr)

Edit Content

❓چرا با اینکه در دوره ثبت نام کرده ام، ولی به درسها #دسترسی ندارم؟

✅پاسخ: اولا: تا قبل از شروع یک دوره، امکان دسترسی به درسهای آن دوره نیست .
ثانیا: در ضمن برگزاری دوره نیز، درسها به ترتیب و درزمانهای مشخص قابل دسترسی خواهد بود؛ بنابراین در صورت نرسیدن به تاریخ مورد نظر یا تکمیل نکردن مراحل قبلی توسط شما، امکان دسترسی به درسهای جدید نخواهد بود.

Edit Content

❓#اطلاع_رسانی دوره و جلسات آنلاین آن چگونه انجام می شه؟

✅پاسخ: از طریق خود صفحه دوره، تابلو اعلانات دوره و همچنین کانال تربیتکده آیین فطرت در ایتا.
(حتماً عضو کانال باشید)
👇👇👇
https://eitaa.com/tarbiatkadeh

  نذر فرهنگی

مبلغ مورد نظر را تعیین بفرمایید: